Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nagyobb az egyik arc...

Miért nagyobb az egyik arc velem mint a másik? Nem genetikai és nagyjából 1 éve vettem észre a változást.

Figyelt kérdés
Az egyik arc velem nagyobb mint a másik. Nem tudjátok, hogy mitől lehet? Olvastam, hogy lehet azért mert csak az egyik oldalamon alszom. Lehet valóság alapja ennek? Ha igen, mi a teendő? Tudom, hogy minden arc aszimmetrikus, de mivel régebben nem ilyen volt így biztos van rá megoldás. A tanácsaitokra, véleményeitekre vagyok kíváncsi. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jún. 9. 17:48
 1/2 A kérdező kommentje:
ARCFELEM* ops! Nos.. direkt rontottam el a címben.. clickbait !
2017. jún. 9. 17:53
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Magzati fejlődésünk során ahogy testünk, úgy arcunk két oldala is enyhén eltérő módon fejlődik, ezért a jobb arcfél kisebb-nagyobb mértékben más lesz, mint a bal. Ha az eltérés nem kóros, akkor ez a különbség szabad szemmel alig látható, így a legtöbb ember arca szimmetrikusnak tűnik, ha nem is az. Ám tükrözve már kiütköznek a különbségek, amely egyes embereknél eltérő mértékű lehetnek. Egy erősen felemás arc tükrözésével olyan „új embert" kaphatunk, aki még csak nem is hasonlít az eredetire.
2017. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!