Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a bőrömön egy lila folt...

Van a bőrömön egy lila folt születésem óta. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha véraláfutás es visszér lenne, ami soha nem múlik el. Olvastam már neten a mongolfoltról, de ez nem tűnik annak.

Egyébként elvileg azt mondta az orvos anno, hogy csak esztétikailag jelenthet gondot. Engem egyáltalán nem zavar, pusztán kívancsiságból kerdezem. Van valakinek még ilyen foltja? Mi lehet ez?


2017. jún. 9. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem egy szürkés pötty van a könyökömön.

A bőrgyógyász azt mondta, hogy vagy egy benőtt anyajegy, vagy valami, ami oda beágyazódott valamikor, bár kétlem, mert nem voltam az a fajta gyerek, aki poénnak tartotta pl. grafithegyeket szűrkálni a bőre alá (egy időben divat volt, nemtom ezen az időszakon átesett e mindeki?) és ki lehet onnan vágni, de láthatóan semmi gondot nem okoz, tehát nem muszáj bolygatni. Én elvagyok vele. :)

2017. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!