Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj, és szúr a szemem egy...

Fáj, és szúr a szemem egy órája miért van ez? 18L

Figyelt kérdés

Éppenle akartam mosni a sminket amikor el kezdett fájni a szemem felül kicsikét piros egy részen és nemértem miért ez nem az első alkalom tavaly kb 1 éve volt már ilyen miért van ez?

Lehet hogy a smink?

Minden nap sminkelem magamat..

Vagy: Hát vettem rossmann-ba loreal szempillaspirált és egy hónapja használom lehet hogy azért mert nem jó a szempillasprirál?

Mert pl én mindig drágább chanel, dior, ysl szempillaspirálokat használok akkor sose volt ilyen..

A szempilla spirál miatt lenne vagy mi? (erre gyanakodom)

Mit tegyek vele? (csöpögtettem bele szemcseppet, máskor is elmúlt tőle)

Bocsánat csak gyorsan írtam mert aggódom..

Köszönöm!!



2017. jún. 9. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
A szemem alatt felül a szemgolyó felett nemtudom hogy mondjam ott a szemzug mellett 1cmre
2017. jún. 9. 20:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kötőhártya gyulladás, arra szemorvos által felírt szemcsepp kellene. Most ne fesd a szempillád, az is irritálhatja.
2017. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké rendben:)
2017. jún. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!