Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » B kategóriás jogsinál az...

B kategóriás jogsinál az elsősegély tanfolyam?

Figyelt kérdés

Az oktatóm mondta az órán ha nem akarjuk megcsinálni az elsősegély vizsgát akkor sincs semmi baj, csak időben szoljak.

Én úgy gondolom, hogy nem fogom megcsinálni!

Amikor vizsgázok autó vezetésből akkor a rendőr nem szólhat, ugye semmit ha nincs meg az a papírom?

Szerintetek.



2017. jún. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

minden további nélkül vizsgázhatsz forgalomban elsősegély tanfolyam elvégzése nélkül


majd akkor fog kelleni, amikor leadod a vizsgaigazolásokat és beadod az igényt az okmányra

2017. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsősegély tanfolyam nélkül is vizsgázhatsz vezetésből, csak a jogsit nem kapod meg ugye nyilvánvalóan. ÉS a rendőr biztosan nem fog se megállítani, se szólni, ne aggódj!
2017. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendőr biztosan nem fog szólni (pláne a forgalmin), mert elsősegély vizsga nélkül nem lehet jogosítványod.

A vezetéshez agy is kell ám, ha egy ilyen egyszerű dolgot sem tudsz megcsinálni, mint az eü vizsga, amire még egy óvodás is fel tud készülni, akkor inkább hagyd az egészet.

2017. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez akkor érdekes mert az oktató mondta, hogy az elsősegély vizsga még csak a jogsihoz se kell, na mindegy szerintem én lehet inkább elmegyek erre az elsősegély órákra!

Köszi a válaszokat!

2017. jún. 12. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nem kell ha előtte már levizsgáztál mondjuk segédmotorból, és akkor megvolt az elsősegély vizsgád is. Nekem is így volt.
2017. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!