Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mély sarokbőr berepedéseket,...

Mély sarokbőr berepedéseket, hogyan lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Egy ideje reszelgetem habkővel, de még mindig nem tűnt el teljesen. És nem tudom így elfog e egyszer.


Láttam valami bőrgyalut a spárban scholl. Lehet az?



2017. jún. 15. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, biztos a pengés schollra gondolsz. Jó, csak vigyázni kell vele nagyon. Menj inkább pedikűröshöz, addig is éjszakára kend be vastagon vazelinnel, és aludj zokniban. Segít felpuhítani a keményedést.
2017. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Tudsz esetleg ilyen pedikűröst, aki megcsinálja? :) Férfi vagyok így nem tudom, hogy megy ez. Ő valahogy mélyen letudja gyalulni egy lépésben? Vagy vissza kell járni?


Igazából már nem is annyira mély, még tavaly nyárról marad. Elég jól begyógyult, csak teljesen nem tűnik el, maradt valami nyoma.

2017. jún. 18. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de beütöd a keresőbe, hogy pl.: pedikűrös XX. kerület ki fogja adni a közeledben lévőket. Bármelyik rendbe tud hozni, jelentkezz be nyugodtan. Vannak, akik házhoz is mennek.
2017. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jún. 18. 22:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Vettem végül egy gyalut, meg egy krémet. Mind a kettő elég jó cucc! Egy áztatás után nem jött még teljesen ki belőle a törés, de jónak tűnik az irány. Azért vettem végül,mert szerintem nyáron megint ez lehet a vége, mert leszek sokat mezítláb szabadban, szóval jó lenne megtanulnom ezzel bánni.
2017. jún. 20. 11:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Pasiként vazelint nem merek venni :D
2017. jún. 20. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
hehe.. pedig nyugodtan vehetsz.. megmondod, hogy gépzsír helyett kell :) amúgy nyugi, nem kérdezősködnek a patikákban :)
2017. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lol. Hát így elképzelem, hogy halkan közlöm a patikusnővel, hogy de gépzsír helyett kell :D
2017. jún. 21. 12:17
 9/9 A kérdező kommentje:
na csak sikerült megsérteni a lábam a gyaluval. basszus rafinált ez a repedés, mert akkor szinte az aljáig lemegy és nem tud összeforrni rendesen. augusztus óta nem tudott durva.
2017. jún. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!