Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A széklettenyésztés adhat...

A széklettenyésztés adhat valami miatt álnegatív eredményt?

Figyelt kérdés

Tehát ha az eredmény negatív, akkor az tutibiztos 100%, vagy van olyan ok, ami miatt valamit mégsem mutat ki?


Ha van ilyen ok, mi az?


2017. jún. 16. 07:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az tutira jó. Csak ha rossz az a nem biztos. Lehet ez most nem ide tartozik de babáknál szokták mondani vizeletvizsgálstkor hogy a popsikenőcsöt alaposan lemossák h nehogy megváltoztassa az eredményt.
2017. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tenyesztes eredmenye altalaban megbizhato, de nekem volt olyan, hogy gasztros doki 3 tenyesztest kert 3 egymast koveto szekletbol, biztos ami biztos alapon,kronikus hasmenes (IBS) kivizsgalasa kozben.

Nem tudom mi alapjan dontik el, hogy mennyit kernek, meg mit keresnek olyankor. Fertozes, parazita, ver stb., ha jol lattam ilyesmik voltak a papiron, de nem emlekszem mar nekem melyiket neztek.

2017. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!