Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes borotvakéssel kezdeni?

Érdemes borotvakéssel kezdeni?

Figyelt kérdés
Üdv! 13 éves fiú vagyok, lassan 14, és már nagyon zavar az arcszőrzetem, szóval hosszú dilemmázás után úgy döntöttem, hogy megszabadulok tőle egy bizonyos borotva szerű szerszám segítségével. Netes kutakodásaim során sok fajta borotvára bukkantam rá, de mégis inkább a borotvakések tetszettek meg. Pár helyen olvastam is róluk, de azt nem írták, hogy borotvanalfabétáknak érdemes-e ilyesmivel kezdeni. Így hát bizakodva fordulok a gyakorikérdések népéhez ezzel a kérdéssel.

2017. jún. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem! Borotvaszerű szerszám a szamurájkard is, de kissé veszélyes lenne azzal borotválkozni. A pengékhez komoly rutin kell! Elég egy rossz mozdulat és tiszta vér lesz az egész lakás! Neked egyenlőre tökéletes lesz a hagyományos borotva is. De a stílusod jó, ezt értékelem egy mosollyal!:-D
2017. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 16. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Se kezdeni, se folytatni nem érdemes borotvakéssel. Lemész a boltba, megveszed a legolcsóbb eldobható borotvát, és slussz-passz.

Borotvahabot meg efféle dőreségeket is vehetsz mellé, de igazából felesleges, mert a kutyaközönséges tusfürdő bőven elég, főleg ilyen fiatalon, gyenge szőrzetre.

2017. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pengés biztonsági borotvával gyakorold hogy csak fel-le szabad mozgatni és a dőlésszöget. Ha ez már jól megy akkor jöhet a borotvakés amihez kell majd bőr fenőszíj és ennek az ápoló pasztája.

Ha pedig szemölcsök vannak az arcodon akkor semmiképpen sem ajánlom a kést de a pengést se nagyon csak az eldobhatót, elektromost. Ugyanis a borotvakés leszedi a szemölcsöt is és vérzik nagyon :-)

2019. júl. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, csak meg kell fenni és akár életed végéig is használhatod ellentétban a többi fajtával.
2020. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok nehogy megborotválkozz mert egyre erősebb lesz az arcsőrzet és nem nagyon menő 14 évesen betyárbajussza és Marx szakállal rendelkezni.
2020. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!