Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek szörnyen másnapos...

Meechy Darko kérdése:

Mit tegyek szörnyen másnapos vagyok?

Figyelt kérdés
Nem iszom sűrűn inni, főleg töményet nem, tegnap megittam kb 4 deci whiskyt meg ket sört és most nagyon szarul érzem magam fáj a fejem a a hasam alig élek mitől lenn jobb?

2017. jún. 17. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Folyadékként ajánlanám a sok vizet, kávét, és ízesítetlen, cukrozatlan zöldteát.

Egyél szénhidrátot, de valami péksüteményt. Abból jöhet a cukrozott, segít. Tudom, hogy nem kívánod, de nekem segít mindig.

Vegyél be c-vitamint és aludj sokat.


Jobbulást! :D Remélem azért király buli volt.

2017. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tanulj a hibádból :-D
2017. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kávé vizet von el és enni sem kell csak éhség esetén . Sok víz szénsavmentes ,vagy teák de semmi tej . Max friss cserkó .
2017. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok víz, két Advil és ha teheted, alvás még pár óráig.
2017. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne igyál alkoholt.
2017. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyankor iszok vizet reggel többször (lefekvés előtt is és akkor eszek is valamit, gyakorlott játékos révén :D), kicsivel később iszok valami könnyedebb sört, ami helyrerak, aztán meg eszek.
2017. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bevettem egy gyógyszert meg ittam vizet akkor az hittem megdöglök, aztán el tudtam aludni most keltem fel most egész jól vagyok ennek is valamit , köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!