Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula műtét után normális...

Mandula műtét után normális ha csíp a kaja?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4napja műtőttek mandulára . Elso 2napban csak pépes ételeket ettem 3.napon pogácsát meg ilyen puha kenyeret de ma annyira fáj hogy még a víz is csíp pedig egesz nap nem ettem olyan ételt ami csipné. Most válik le az a fehér izé lehet ,hogy attol csíp minden ? Kérlek segítsetek hány napig fog tartani a fajdalom?

2017. jún. 17. 17:50
 1/1 anonim válasza:
Normális hogy még fáj, bár engem nem csípett, hanem szúró fájdalomnak tudnám leírni. Nekem kb egy hétig tartott a fájdalom, ezért fájdalom csillapítókkal kezeltem. Fontos, hogy bubis vizet pl mellőzd, legjobb ha csak teát és abba mártogatott kekszet eszel. Szívószálat se használj még, mert a vákuum sem tesz jót a sebnek. A fehér cucc jó ha elkezd lejönni, de ne piszkáld, magától kell lemenjen. Nemsokára viszont jöhet a jól megérdemelt töménytelen mennyiségű fagylalt! Kitartást! ;)
2017. jún. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!