Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és már lassan...

15 éves vagyok és már lassan egy hete fáj a fejem (osztálykirándulás óta). Nem olyan erősen. Leginkább a homlokomnál. Napszúrás kaphattam időjárás lehet a baj vagy valami más?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 22:20
 1/5 anonim válasza:

1hétig az nem normális!Jobban vigyázz magadra!

Menj dokihoz!

2017. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál a napokban beteg? Ha megérinted a homlokod, vagy picit megkopogtatod nem érzékeny? Lehet homloküreg gyulladás is, szerintem menj orvoshoz.
2017. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg minden lehet, így látatlanba ezt nem igazán lehet megmondani. Volt valami betegséged a napokban? Ilyenre gondolok, mint nátha, torokgyulladás, esetleg fülgyulladás, mert ezek kapcsolatban vannak, így átterjedhet a gyulladás a homloküregre. Ha klímás helyen voltál, attól is lehet egy homloküreg gyulladást szerezni.

A napszúrás az már elmúlt volna. Nem stresszelsz valamin? Attól is fájhat a fejed, ha nagyon keveset alszol, vagy nem iszol eleget.

Rengeteg lehetőség van, ami miatt fájhat a fejed, csak találgatni lehet így. Ha nem javul, az a biztos, ha elmész orvoshoz. Addig is jobbulást!

2017. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy kis torokgyulladásom volt az elmúlt napokban.

Az lehet a baj?

2017. jún. 19. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ráment a homlokodra, szerintem menj el orvoshoz. :) Ő többet tud mondani, mint mi. Én erre gondolok, hogy homloküreg gyulladás, ha kifejezetten tényleg a homlokodnál fáj és kopogtatásra érzékeny, de mivel nem vagyok ott melletted csak ennyivel szolgálhatok. Irány az orvos!
2017. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!