Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszkethet az alsó...

Mitől viszkethet az alsó lábszáram és a tenyerem?

Figyelt kérdés
Nem látok semmilyen elváltozást, ami gombára vagy allergiás reakcióra utalna. Már két hete viszket és nem tudok a végére járni. Van olyan, hogy ülök a széken és egyszer csak azt érzem a lábamon, mintha megcsípett volna egy bolha vagy szúnyog, de persze nincs semmi a lábamon ami csípett volna. És akkor 1-2 órán át viszket azon a helyen. Kenegettem krémmel, hátha bőrszárazság okozza, de teljesen ettől sem szűnik meg. Gondoltam cukorbetegségre is, de semmilyen más tünetem nincs, ami arra utalhatna. Volt már valakinek hasonló tünete? Mi okozhat ilyet?

2017. jún. 20. 07:49
 1/2 anonim válasza:
Tesómnak ugyanígy volt régebben csak neki a tenyere nem viszketett ellenben az egész lábszárát folyamatosan vakarta. Nagyon kivolt száradva neki a bőre+atkás volt az ágya. Az orvos írt fel neki valami zsíros krémet és nem használhatott szappant sem fél évig(bár még most sem nagyon használ). Ja és új ágyat is kapott.:)
2017. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm... a száraz bőr igaz lehet... az atkás ágyat nem tudom elképzelni olyan súlyos helyzetként, mert atka minden lakásban van, az ágyon is. Én huzatot használok az ágyon, amit hetente cserélek, így elvileg az atkákkal nem érintkezek olyan közvetlenül. Bár lehet egy alapos porszívózást meg kellene ejtenem.
2017. jún. 21. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!