Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt állna át a...

Mennyi idő alatt állna át a szervezetem az éjjeli bagoly életmódra?

Figyelt kérdés
Mert nekem olyan a bioritmusom hogy lefekszek este 9-10 között és alszom reggel 5-6-ig. De most szeretnék tovább fennmaradni és később kelni mert jobban passzolna a jelenlegi életmódomhoz. Mennyi idő alatt állnék át körülbelül?
2017. jún. 21. 07:55
 1/4 Blondie.W ***** válasza:

Szerintem soha. Én éjjeli bagoly vagyok, és hiába kell nappal/reggel fent lennem már jó ideje, baromira nem állt át. Nem is fog. Így marad a kevés alvás.

20/L

2017. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én éjjeli bagoly vagyok, de a munka miatt pacsirta üzemmódban kell működnöm. Ha szabadságon vagyok, akkor visszatérek az éjjeli bagolysághoz. Nekem az átállás kb 2 nap.
2017. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blondie.W ***** válasza:
2. , akkor te baromi szerencsés vagy.
2017. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Van, akinek hamarabb sikerül, van, akinek később. Pár naptól néhány hétig is eltarthat. Én egyszer poénból teljesen átfordítottam a bioritmusomat. Minden nap 1 órával később feküdtem le, és egy órával később keltem fel. 2 hét múlva már reggel feküdtem le aludni, és átaludtam a napot, majd este 10 körül felébredtem.
2017. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!