Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen vitamint?

Tudtok ilyen vitamint?

Figyelt kérdés
Multivitamint szeretnék szedni, azonban az összes hatalmas méretű, én pedig nem tudom lenyelni. Tudtok olyan multivitamint, amely kis szemű, és filmtabletta? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 25. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Azért nincs, mert ha minden vitamin benne van, az legalább 1000 mg (összesen) és az fizikailag nem fér bele egy kicsi tablettába. Olyan, mint ha olyan Ady összes kötetet keresnél, ami nem több mint 3 oldal.
2017. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg pezsgőtabletta vagy gumivitaminok jönnek szóba.
2017. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz
2017. jún. 26. 07:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam a gyógyszertárban és végül a Supradyn multivitaminos drazséja mellett döntöttem. Kissé megijedtem, mikor kibontottam ugyanis kissebbnek gondoltam. De nagyon könnyen lecsúszott, ugyanis van rajta egy édes bevonat. Ha valakinek hasonló problémája van tudom neki ajánlani ezt a készítményt.
2017. jún. 26. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!