Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbetegek, a beszúrás...

Cukorbetegek, a beszúrás erejéig használhatják a mozgáskorlátozottak részére kialakított mellékhelyiségeket?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb lenne ott mérni/szúrni mint a kabinban a wc csésze fölött vagy a csapoknál mindenki szeme láttára. :( De eddig még nem mertem bemenni. Ti hogy csináljátok?

#cukorbetegség #diabétesz #mozgáskorlátozott mellékhelyiség
2017. jún. 26. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Ugyan cukorbetegségről nem tudok nyilatkozni, de én pl kisgyermekes anyukaként is többször igénybe vettem, amikor szólított a szükség, és velem volt a babakocsi.


Bár azt is el kell mondanom, hogy cukorbeteg ismerőseim egy pillanatig nem csinálnak problémát a dologból, játszótéri padon ülve, étteremben asztalnál... ha idő van, szúrni kell. ennyi.

2017. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Érdekes amit írsz, 37 évesen pár hónapja csatlakoztam a klubhoz... és eddig még soha életemben nem voltam szemtanúja ilyennek. Persze nyilván ez a cél. :) Csak most olyan zavarban vagyok még.
2017. jún. 26. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bemehetsz nyugodtan, senki nem fog semmit szólni.

Emlékszem egyszer mozi után, mivel megittam 1 liter üdítőt, vakon rohantam be az első nyitott kabinba. Csodálkoztam is, hogy milyen jó tágas meg tiszta...amikor kijöttem, akkor tűnt csak fel, hogy ez a mozgáskorlátozott wc volt. Senki nem szólt egy szót sem :D

2017. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia. Nem tudom, hogy hány éves vagy, lehet idősebb mint én. Nálam is ez a helyzet. 16 éves vagyok, és 12 éve vagyok cukorbeteg. Szerintem nem kell azert wc-be menni hogy vércukrot mérj. Igazábol a helytől is függ. Nem tudsz majd mindig elvonulni, ha merned kell. Nem kell ezt szégyelni, ez van és kész. Az embereknek el kel fogadni. Ha nyilvános helyen mérsz, iskolába, étterembe, utcán, vagybárhol, azt nyugodtan csinálhatod. Én ennyi idő után megmondom őszintén, leszarom, hogy néznek, és mit gondolnak erről. Téged se kellene zavarnia, mert ebben nincsen semmi.
2017. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Kösziii! Vénségemre lettem "klubtag". /37/
2017. jún. 27. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem felesleges, de bemehetsz. Apun 20 éve szúrja magàt, én 1 éve. Sosem csinàltunk belőle problèmàt, pl étteremben is simán az asztalàn beszúrjuk, sosem mentünk ki az miatt mosdóba. Én buszmegàllóban, buszon ülve, sőt metró aluljàróban is szúrtam màr meg magam. 1-2-szer furán néztek az emberek, de soha senki nem szólt miatta. Amúgy nem értem mi bajod van azzal hogy benn a wc fülkében szúrj... lehajtod a wc tetejét, arra ràteszed a táskád vagy az inzulin tokját amíg beszúrod és ennyi.
2017. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja én 20/L voltam.
2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!