Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha valaki felvágja...

Igaz, hogy ha valaki felvágja az ereit, akkor az illető a dolog végefelé elhányja magát? A biológiai részére vagyok kíváncsi, és köszönöm, nem lelki beteg vagyok, csak aberrált és ez érdekel.

Figyelt kérdés
Nem olyan régen hallottam erről, és kíváncsi vagyok, hogy igaz-e, illetve, ha igen, akkor miért? Akitől hallottam róla, nem tudott rá választ adni, de azt mondta, ha az érvágás után a delikvens melegvízben fekszik, nem történik meg a dolog

2014. nov. 19. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak annyi, hogy a sok vér látványától sokan rosszul lesznek. Melegvízben pedig olyan nyugalmas - nak hinné az ember. De mivel még nem csináltam ilyet, szerintem pont ugyanolyan szar érzés és elhánynám magam.
2014. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A delikvens azért fekszik meleg vízbe hogy az erek jobban "kitáguljanak" és gyorsabban vérezzenek el.
2014. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igaz, a biológiai oka érdekel. Én csak a valóságot akarom leírmi, mivel én csináltam ilyet. Szóval èn nm hánytam. Aki rosszul van inkább elájul szerintem. A melegvizes sztori viszont igaz. De ott sem vérzel el mert a kicsapódó fehérvérsejtjeidnek nem számít hogy vízben vagy-e vagy nem. Vízben annyi hogy lassabban "száradnak meg" 11-es bioszkönyvet lapozd ott fel.
2015. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!