Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan gyógyszer/kapszula...

Van olyan gyógyszer/kapszula amely éhséget okoz?

Figyelt kérdés
Nehezen megy a hízás, de fõleg amiatt, hogy keveset eszem.
2017. jún. 26. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Apetamin. Amazonról tudsz rendelni
2017. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
B vitamin komplex, Béres csepp...
2017. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Peritol tabletta. Ettől garantáltan meghízol. Ártalmatlan gyógyszer, eredetileg allergiára találták ki. Most még koraszülött babáknak is adják, hogy jobb étvágyuk legyen.
2017. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ártalmatlan???? Olvastad te a betegtájékoztatót? Két éves kor alatt tilos, afölött is óvatosan. Kifejezetten sok mellékhatással járó receptköteles gyógyszer.

Mért kell kifejezetten híznod? Ha jól érzed magad a bőrödben, nem kell a súllyal foglalkozni. Ha nem esik jól a kaja, minek erőltetni, ha egészséges vagy?

2017. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson internetről gyógyszert rendelni! Nem véletlenül találták ki a gyógyszertárakat! Honnan tudhatnád, hogy mi van benne ellenőrizetlenül.
2017. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem érzem jól magam a bõrömben. Nehezen megy az evés, nincs étvágyam.

173 centi vagyok, 50 kiló. A leírtakat lehet gyógyszertárban kapni?

2017. jún. 26. 23:19
 7/9 A kérdező kommentje:

Szedek C, B vitamint, Magnéziumot is, a Béres cseppet is próbáltam pár hónapig csepegtettem, de sajnos nem jutottam vele elõrébb, pedig bíztam benne.

Sõt, nem olyan rég bevezettem, hogy naponta elkortyolgatok egy fél üveg sört, mivel attól valamiért folyton megéhezem, ùgy èrzem bevàllt volna, de abba hagytam mert nem nagyon szeretem az ízèt ès büdös is.

2017. jún. 26. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Labort csináltak? Ha nem érzed jól magad, akkor annak oka van, és meg kell találni. Lehet például hormonprobléma.
2017. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hmm, egyszerű: Minden nap egyél a mekdóba. Garantálom hogy felszedsz pár kilót. Ráadásul még gyógyszerekkel sem kell magadat mérgezned!
2019. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!