Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerekeknek kapszulás/lenyelős...

Gyerekeknek kapszulás/lenyelős gyógyszerek helyett nem lehetne valami folyadék formátumút előállítani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 08:48
 1/4 Andi80018 ***** válasza:
Hát dehogynem. Milyen gyógyszert akarsz neki adni egyébként? Nekem öt éves a fiam, eddig mindent tudtam adni neki szirup/folyadék formában.
2017. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs gyerek, de engem mindig ilyen óriás tablettákkal találtak meg, mikor kicsi voltam, és most is láttam vhol ilyet, és ettől én sokáig féltem is, hogy le kell nyelnem ilyen óriási tablettát. Nekem pl. ez hányás ellen kellett valami lenyelős, meg ez a "piros-fekete" tabletta se volt nekem tetsző.
2017. febr. 25. 19:17
 3/4 Andi80018 ***** válasza:
Ja, nem. Manapság szinte az összes betegségre, amit a gyerek elkaphat,tudsz venni folyékonyat, sőt ízesítettet. Pl most kapott nemrég a gyerek olyan cuccot, ami olyan, mint az Algopyrin, de folyékony. Sokkal szélesebb a skála, mint pl a 80-as, 90-es években volt.
2017. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, kapszula, de miért nem csinálnak 2 kisebbet 1 nagy helyett? Rejtély.
2017. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!