Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná, mégis...

Valaki elmondaná, mégis hogyan kéne hordanom a szendvicsszerkezetű lúdtalpbetétet?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel az ortopédus. Ok, rendeltünk. Na de akkora, (nem méretben), hogy nem fér bele a cipőbe. Ha meg véletlenül sikerült berakni a lábam nem fér bele. Már a minden cipőmben próbáltam, és nem tudnám úgy hordani, hogy nem tágítom ki teljesen a cipőt, olyan magas. Vagy vegyek csak ezért nagyobb cipőt?? Tudtommal olyat nem gyártanak, ami másfél láb magas lábra van...
2017. jún. 27. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

pár kérdésed már elolvastam, mert ismerős volt a név.

Felesleges ilyenekkel folyton orvoshoz járnod.

Ezek termékek, amiket az orvos elad neked.

A másik véglet meg a járj mezítláb őshülyeségek.

Csak a megfelelő mozgással tudod meggyógyítani magad, de nem a gyógytornára lúdtalp tornára gondolok mert ezek is debil dolgok.

Próbáld érezni az izmokat és eddz.

nem csak a shop builder van.

[link]

de youtube on még könnyebb.


Pl.: keress rá a szabályos futásra. Elősször a lábfejed érjen talajt, aztán a sarkad, így nem rázkódik a tested, nyakad.

Nekem sétánál is nehéz ez. Nem királynősen kell menni, hanem mintha minden lépésnél a lábfejeddel ki akarod túrni a földet hátra. De ezt nagyon gyors mozgással amint a lábad földet ért.

próbáld ki a felhúzást, döntött törzsű evezést is a hátadra, rosszabb nem lehet.

Keress egy minnél izmosabb minnél fiatalabb fitnesz edzőt, ha nehéz youtube ról tanulni.

2017. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez a bajom, 30.000 Ft-os sportcipő lett teljesen oda, mert a magassága miatt eldeformálódott a cipő.

Fogalmam sincs, mit lehetne.

2017. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!