Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy lány szívrohamot kapott,...

Egy lány szívrohamot kapott, jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Szinte rajtam kívül senki nem volt ott, leültem egy padra egy lány mellé, néhány perc múlva a lány fájdalmas arcot vág és a mellkasát fogja utána lihegni kezd én kérdezem, hogy jól van, de nem válaszol hirtelen feláll és elkezd sétálni két perc múlva össze esik rajtam és a lányon kívül senki sincs ott élezgetem, de semmi nem volt nálam mobil nagyon sokáig élezgettem, utána felkaptam és elkezdtem kórházat keresni két óráig kerestem végül megtalálta, kiderült, hogy súlyos szívbeteg.

2017. jún. 27. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem volt ott akinél volt mobiltelefon? A lánynál se volt? Azonnal mentőt kellett volna hívnod.
2017. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legalább mielőtt "élezgetted" , megnézted, hogy egyáltalán kell e? Vagy elnyomtad a maradék pulzusát is ..?
2017. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem volt feltűnő, hogy 2 órán keresztül cipelted és nyilván 2 óra alatt csupa olyan emberrel találkoztál közben (mind a 127), akinek nem volt telefonja.

Mikor volt ez és hol? Csak nem az Antarktiszon 30 éve ?

2017. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazság szerint először meg kellett volna tudnod, hogy magánál van-e, ha nincs magánál, akkor légzésvizsgálat, és ha nincs légzés, akkor van csak az újraélesztés. Ha volt légzése, akkor az egész élesztgetés felesleges volt, de persze ez még mindig sokkal jobb volt, mintha csak simán otthagytad volna mert beszartál attól ami történt.

Ha nem igazán értesz az elsősegélynyújtáshoz, akkor rögtön mentő, és/vagy segítségkiáltás, hátha van a közeledbe hozzáértő.


De mondom most egyáltalán nem leszólni akarlak, segíteni próbáltál rajta, és ez a lényeg :)

2017. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!