Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez a képszakadás?

Mitől van ez a képszakadás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már teljesen megijeszt ez a dolog, leírom miről is van szó... Sajnos szinte minden nap, általában elalváskor hirtelen elsötétül minden miközben egy nyomásérzet van a fejemben a halántékom környékén..ez 1-2 másodperc ami iszonyatos halálfélelemmel jár miután feleszmélek belőle, de egy óriásit rángatózva.. előfordul hogy a szívem környékén érzek szorítást vagy a bal kézfejem pumpálódik, nagyon durva és rémisztő az egész! Váratlanul jön elő, úgy hogy nem is gondolok rá..napközben is előfordult már, de leginkább fekvő helyzetben mikor még nem aludtam el teljesen.. fogalmam sincsen mit tehetnék ellene, az ezt követő pánik miatt be szoktam venni egy 0.5-ös Frontint ami az esetek 90 %-ban segít. Szerintetek mi lehet ez?
2017. jún. 28. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Felmerül a kérdés: miért nem mentél még orvoshoz? Szerintem holnap ez legyen az első dolgod.
2017. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azta! Ilyet még nem hallottam, de durván hangzik. Holnap menj el az orvoshoz és mondj el neki mindent!
2017. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál többnél is sokszor..de a válasz mindenhol az hogy pánikbetegség meg szorongás. De ezt nem hiszem el...nem.szorongok meg pánikolok semmitől sem! Emiatt kérdezek itt hátha valaki esetleg tudja.. Orvoshoz itt kint külföldön nem tudok menni, és csak júli 25-től leszek otthon.. :(
2017. jún. 28. 22:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként én egy egy káros szenvedélyektől mentes életmódot folytató 28 éves nő vagyok, és nyugodt természetű, aki nem stresszel semmin sem. Csupán ez az egy eset van amit fentebb leírtam.. kíváncsi lennék mi lehet..
2017. jún. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!