Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik pillanatban tervezgetek,...

Egyik pillanatban tervezgetek, aztán hírtelen képszakadás, és minden megváltozik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szerintem már jó ideje van ez így, de csak ma tudatosult bennem, mikor ma is tervezgettem, hogy ezt csinálom, azt csinálom, aztán meg egyszer csak mintha váltott volna az agyam és elkezdett győzködni, hogy minek tervezgetek hónapokra meg évekre, mikor max pár hónapom van hátra, mert meg fogom ölni magam, és előtte valaki életét el kell vennem.


Ez olyan nem is tudom milyen érzés, egyszer csak a nagy semmiből jön. Napjában többször is előfordul, hogy az egyik "hangulatomból" (vagy nem tudom minek nevezzem)hírtelen a másikba váltok.

Ez a rossz felem, mikor előjön öncsonkításra késztet, ilyenkor nem vagyok ura saját tetteimnek, egyszerűen csak muszáj kárt tennem. Nagyon nagy aggresszió kerít néha hatalmába, és már tettem egy szőrnyűséget is, amit azóta sem bírok megbocsátani magamnak. De csak ilyenkor, mikor tudom, hogy rossz, amit csinálok, mert egyébként normálisnak gondolom a legrosszabb dolgokat is. Így egyre rosszabb ilyenkor is.


Ez depresszió lenne, vagy valami ilyen hangulatváltozás?

Mással is előfordul ilyen?

22 éves lány vagyok, elég zárkózott, szinte senkivel sem beszélek, nem nagyon találkozom emberekkel. Ezért gondolom, hogy dalán valami depresszió lehet a háttérben, de nem tudom.


2010. márc. 22. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el orvoshoz!!!!!!
2010. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de szerintem ez nem depresszió, hanem vmi sokkal súlyosabb!!! Igaza van az előzőnek, ORVOSHOZ mielőbb, mielőtt megölsz valakit egy ilyen "hangulatodban"!!!!!
2010. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió. Ez tényleg valami más. De sajnos nem vagyok pszichológus. Irány oda, aki az...
2010. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző válaszloó vagyok

amugy én is olyan vok mint te...

14/L

2010. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Istenem! Ez borderline személyiségzavar! Üdv a klubban! Nekem is ez van, nem gyógyítható, rémes ezzel együtt élni, már ha lehet életnek nevezni..

Nekem depresszióval és pánikbetegséggel is társul, juhéjj!:(

2010. márc. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és ne pszichológushoz menj, hanem pszichiáterhez vagy mindkettőhöz egyszerre, de a pszichiáter a válasz ebben az esetben, ő orvos, a pszichológus bölcsész.
2010. márc. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!