Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szolizik vagy napozik...

Miért szolizik vagy napozik ilyen sok ember, amikor olyan káros?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 06:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%

Ma már minden káros..Alapvetően a napozás is egészséges és szükséges lenne, ha nem csesztük volna szét az ózon pajzsunkat...

De igazából ott tartunk, hogy egy zöldséget vagy gyümölcsöt nem tudsz úgy megenni,hogy tényleg egészséges legyen..Tele vannak permetszerrel, toxinokkal, nehézfémekkel.. Minden szart magukba szívnak..

A feldolgozott élelmiszerekről ne is beszéljünk..Semmi sem egészséges már, mindent tönkre tettünk a profit miatt..

Egyébként azért szeretnek barnák lenni az emberek(főleg a nők), mert a bőrhibák, kicsi túlsúly kevésbé érvényesül a barnább bőrön.

De a túlzásba vitt szolit én sem értem, némelyik ismerősömet ha nem ismerném régebben, azt hinném, hogy cigány, arra agyon vannak szolizva..Bizonyos mérték után már nem szép..

De ha csak egy kis egészséges színt adnak a bőrnek, nem esnek túlzásba, azzal szerintem nincs baj.

Én sosem szoliztam magamtól, de a bőrgyógyász javaslatára egy időben járnom kellett.

2017. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Már bocs, de milyen bőrgyógyász lehet az olyan aki a szoláriumot ajánlja? Pont amikor a szolárium használata idézhet elő bőrrákot.
2017. jún. 30. 08:15
 13/35 anonim ***** válasza:
5%
"Alapvetően a napozás is egészséges és szükséges lenne" - Nem a napozás, hanem a napon tartózkodás. Nem ugyanaz.
2017. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy aknés volt a bőre, amire kifejezetten jó a szoli, mivel leszárítja. Öcsémet is szoliba küldte a bőrgyógyász kezdődő pszorázissal és nagyon szépen rendbe tette a bőrét. Én magam ugyan nem járok szoláriumba, de te jó nagy paraszt lehetsz kedves kérdező... attól, hogy neked ennyi bajod van azzal, hogy más barna még nem kell mindenkinek hófehérkének lennie. Semmi baj nincs ezzel az egésszel szerintem, ha ( mint mindenben ) tudnak mértéket tartani az emberek. És amennyiben nem tudnak, az sem az én dolgom ugyebár :)
2017. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom ki a paraszt, szerintem az aki a másikra mondja. Az aknéra és a pattanásokra sem a szolárium vagy a napozás a megoldás, hanem a helyes bőrápolási rutin. Normális bőrgyógyász meg még véletlenül sem ajánlhatja a szoláriumot.
2017. jún. 30. 08:54
 16/35 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert lehet úgy is csinálni, hogy ne okozzon gondot. Csak nem szabad túlzásba vinni.

Szoliba nem mennék. De napozni szoktam. Nem égetem magam egész nap, használok fényvédőt, akkor is, ha kis időre megyek napra. Ennyitől nem lesz bajom.

Szóval nem kell ilyen végletesnek lenni.

2017. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
54%
Én azt nem értem hogy már az alapból barnább bőrű emberek(nem vagyok rasszista) mennek szoliba :)) XDD
2017. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Salx Narval ***** válasza:
49%
Donald Trump is megmondta "Nincs globális felmelegedés és baromság az ózonjuk, kitaláció az egész" Ő meg biztosan jól informált ez ügyben is, úgyhogy irány napozni a Balcsira Magyarok!:D
2017. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
37%
A napozás nagyon fontos dolog a D vitamin miatt. Sok mindennel riogatják az embereket.
2017. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
34%
"A napozás nagyon fontos dolog a D vitamin miatt." - Erről beszélek: nem a "napozás", hanem a napon való tartózkodás.
2017. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!