Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szolizik vagy napozik...

Miért szolizik vagy napozik ilyen sok ember, amikor olyan káros?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 06:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%
Mert mindenki azt hiszi, hogy csak a barna bőrűek szépek. Legalábbis én ezt érzem mellettük. Én nyáron - télen Hófehérke vagyok. Aki le tud barnulni és nem is ég le a bőre, annak könnyű.
2017. jún. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De a barna bőrűeknek is épp oly káros lehet, mert ők is még jobban ráncosodhatnak ezektől.
2017. jún. 30. 06:58
 3/35 anonim válasza:
59%
mert idiotak, szoliba akkor se mennek ha fizetnenek erte szinte eletveszelyes mesterseges szr, a napozassal nincs baj csak ne delben fekudjon ki a napra hanem inkabb keso delutan sztem.
2017. jún. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A napozás is káros, legalábbis a bőrgyógyászok ezt állítják. Soha nem feküdnék ki direkt napozni, még ha nyaralni mennék akkor is árnyékos helyre húzódnék.
2017. jún. 30. 07:02
 5/35 anonim válasza:
50%
Én hófehér vagyok tényleg és én ennek örülök azért szoliznak mert nincsenek megelégedve magukkal.Általános iskolában volt egy évfolyam társam aki 12 éves korától szolizott
2017. jún. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Salx Narval ***** válasza:
59%
Az emberek hajlamosak azt gondolni, hogy ha eddig sem lett semmi bajuk akkor ezután sem lesz, az óvatosabbak pedig a drága bőrvédő szereikben bíznak, vagy a technikában. Ami azt illeti sokaknál ez működik is, akik megjárták azokra viszont rámondják, hogy óvatlanok voltak, vagy amúgy is betegek lettek volna. Lehet, hogy ebben is van igazság valahol. Szerintem ilyesmi állhat a háttérben és nem az, hogy nem tudtak a veszélyéről. A szoláriumot még reklámozzák is, mint ami biztonságos barnulást eredményez, miért ne hinnék a barnulni vágyók. Az ember hajlamos azok véleményét elfogadni akik számára kedvezőt állítanak, én sem vagyok kivétel.:D
2017. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan azért amiért dohányoznak is, isznak is, drogoznak is stb stb. Mind káros de mégis egyfajta elégedettséget ad.
2017. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
64%
Azért, amiért nem kapcsolja be a biztonsági övet: mert ő jobban tudja.
2017. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Biztos valami barnaság húzta le a válaszokat.
2017. jún. 30. 07:33
 10/35 Varga Péte4 ***** válasza:
69%

Érdekes, hogy minden racionális érv ellenére a divat milyen mértékben befolyásolja az emberek viselkedését.

Vénemberként először rácsodálkoztam, mi veszi rá az embereket, hogy "műtopis" szaggatott ruhát viseljenek és azt szépnek találják?

Azután gyorsan magamba szálltam, mert bizony a hatvanas években mi is téglával dörzsöltük, meg hipóztuk a Vörös Október faremerunkat :) F/67

2017. jún. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!