Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni olyan...

Mit lehet csinálni olyan szülővel, aki mindig lebolondoz, mert valami egészségügyi gondom van?

Figyelt kérdés

Direkt bejött velem a fogorvoshoz, mert nem hitte el, hogy lyukas a fogam, azt magyarázta, hogy beképzelem, mert nem akarok iskolába menni. Arról én nem tehetek, hogy csak délelőtt rendel.

Hozzáteszem általános iskola elején azért kellett kihúzni az egyik 6-os fogamat, mert nem hitte el, hogy az nem tejfog, aztán majd ki fog esni. A fogorvoshoz meg hülye, hogy tejfogat akar tömni 10 évesen.

Egy hónapja meg 40 fokos lázam volt és egyből elkezdi, hogy hagyd ott az iskolát, nem akarsz bemennni. Szabadságot veszek ki és behordalak kocsival, meg majd íratunk nyugtató és akkor tudsz iskolába járni. Az nem számít, hogy ő készít ki. A tanár hozott haza kocsival, mert majdnem összeestem, hánytam, erre itthon leszídnak apáék, hogy bevitetnek az elmegyógyintézetbe, ha nem hagyom abba a színlelést. Hozzáteszem igazolásom volt és mégis behajtottak.

Azóta nem is engedtek tv-t nézni, meg azzal fenyeget, hogy kikötteti a netet.

Ilyen hülyeséget, miért kell így túlreagálni? Ha visszaszólok, akkor meg megvernek és mert ordibálok, azért kapom szerintük.

Ha megbetegszem, egyből mintha megállna a világ, vagy mintha embert öltem volna.

Már előre félek, hogy mi lesz, ha jövőre elkapok valamit. Mert át tuti a szellőztetéstől van, vagy mert nem öltöztem fel rendesen.


2017. jún. 30. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy ilyen szüleid vannak. Nagyszülőktől nem tudsz segítséget kérni?
2017. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!