Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontinnal érdemes fesztiválon?

Frontinnal érdemes fesztiválon?

Figyelt kérdés
Enyhén panikbeteg vagyok es holnap megyek fesztiválra, csal félek ha beveszek egy 0.25öa frontint, nagyon kába leszel mivel csak panikrohamoknal használtam eddig. Tömegben is feszengeni szoktam. Bevegyek előtte egyet? Vagy ha megfelezem is elég?

2017. jún. 30. 16:42
 1/5 Laylah ***** válasza:
Rossz a kategória, de szerintem legyen nálad, és akkor vedd be, ha úgy érzed, tényleg kell. Volt egy pánikbeteg pasim az ország másik végében, ki sem tette a lábát a házból, annyira félt mindentől, tömegtől, ismeretlentől, utazástól, stb., de minden gond nélkül átutazta az országot egyedül azért, hogy eljusson hozzám. Próbáld meg kizárni ezeket a dolgokat és tényleg csak élvezni a fesztivált, ha úgy érzed, hogy nem megy, akkor vedd be a gyógyszert.
2017. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod a tömeget, ne menj fesztiválra!

Frontint azért se kéne bevenni, mert ha alkoholt fogyasztasz, komoly gond lehet.

2017. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a kategoriat csak akkor vettem eszre amikor mar kiírtam. Egyébként 16 eves vagyok, alkoholt még nem fogyasztok es nem is adhatják ki ugye. Es igazad van. hogy nem kéne tömegbe mennem ha nem bírom de egyik kedvenc egyuttesem lep fel es már kétszer is lett volna alkalmam elmenni de mindig közbe jött valami, így mostmár 'muszáj' lesz ((:

köszönöm szépen mind két választ

2017. jún. 30. 17:26
 4/5 TR75 ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy legyen nálad, és ha gáz van, vedd be.

Ugyan egyénenként változó, hogy mennyire hat a nyugtató, de 0,25 mg nem nevezhető nagy adagnak. Szerintem ennyitől nem kábulsz el.

(Amúgy szorongásra/pánikra hajlamosaknál az is csökkentheti a parát, ha tudják, hogy van lehetőségük "tüzet oltani", ha baj van. Ilyen lehet az is, ha van nálad Frontin, biztos, ami biztos.)

2017. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0,25 akkor se art meg ha iszol ra. Tolerancia 4ever
2017. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!