Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan leplezzem hogy be...

Hikiliki kérdése:

Hogyan leplezzem hogy be vagyok rúgva? Szüleimmel megyek falunapra és a haverokkal akarok inni.

Figyelt kérdés
Ha bevagyok rugva akkor mindenféléket beszélek és össze-vissza járok.Az a lényeg hogy a szüleimmel megyek oda és vissza is
2017. júl. 1. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nem hülyék, ha iszol annyira, hogy be is rúgsz tőle, akkor az lerí rólad, mint ahogyan bárki másról.

Szóval talán ha nem vagy annyi idős, akkor nem kéne nagyfiúnak lenni, vagy vállald is a következményeit, ha már ennyire nagy fiú akarsz lenni.:)

2017. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valami 16 év alatti pisis vagy, aki menőzni akar, akkor ásd el magad. Afölött meg szüleid valószínűleg tisztában vannak vele, hogy az alkohol része az életednek, de ettől még nem kell lerészegedni. Jóérzésig is ihatod magad és kész, nincs probléma. Egyébként szerintem vérciki, hogy a normális családi program helyett is csak haverokkal akarsz piálni. Ha nincs igényed a szüleid társaságára, inkább maradj otthon. Annak semmi értelme, hogy elmész velük, aztán eltűnsz, lerészegedsz és utána nekik kell összeszedniük.
2017. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Hogyan leplezzem hogy be vagyok rúgva?" - Achtung! Ez a kérdés az alkoholisták gyakori problémája szokott lenni. Nem mondom, hogy az vagy, de azért gondolkodj el.
2017. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!