Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a sajat halálomat kívánom...

Ha a sajat halálomat kívánom az baj?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok magamban kárt tenni, csak nem eszem rendesen, depresszió gyanúja áll fenn, elgondolkodtam hogy bizonyos szituációkban milyen is lenne meghallni. De magam nem akarom eldobni az életem. Igazából a feleségem és köztem vannak gondok, lehet ez az oka? Az itobbi idoben sokat vitáztunk és mivel ebben a városban az egyetlen vér rokonom a 4 hónapos lányom így egyedül maradtam. A feleségem itt szinte mimdenkit ismer én meg max 20 embert, a vitákból is mindig vesztesen jövök ki hisz mindenki őt pártolja. Nem vagyok tökéletes de rossz ember sem. Igy kíváncsi lennék hogy hiányoznék e neki ha meghalnék vagy fel sem venné?

2017. júl. 7. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod vele megoldani a gondokat,szépen ott hagyod,összeszeded magad,elköltözöl,mikor kész vagy lelkileg,keresel egy másikat magadnak,és majd visszagondolva azt mondod,hogy mekkora hülye voltál hogy ennyit sínylődtél egy kapcsolat miatt,mikor az ezerszer is jobb lehet mint amiben most vagy.Ha meghalsz,lehet hiányoznál neki egy darabig,de találna mást,a te emléked meg elveszne.Tehát az a kérdés,akarod te azt hogy ő boldogan éljen mással,miközben te a temetőben vagy ?
2017. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azta! Szóról-szóra azt akartam írni, mint az 1. válaszoló! Kedves kérdező, fogadd meg a tanácsát, részletesen és nagyon!
2017. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!