Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kívánom folyton a...

Miért kívánom folyton a halálomat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy folyton kívánom a halálomat! Földrajz órán a meteoritokról, bolygókról beszélgettünk és minthogy általában megkérdezik hogy ha jönne a föld felé egy ilyen akkor mit csinálnék? mindenki válaszolta,hogy menekülne,búcsúzkodna én azt válaszoltam,hogy kimennék egy dombra és végignézném! Ugyan ez van minden téren,ha elüt egy autó vagy kiesek az erkélyröl. Egyszerűen nem érdekel,az,hogy meghalok.Mikor a nyáron ahogy általába is mindig nézem a csillagokat óra hosszákon át nézem öket és gondolkozok de mindig azon, hogy bár ne lenne semmi oszt halnék meg vagy valami essen le az égböl és üssön agyon! Nem bánom mi lesz velem! miért kívánom/gondolom ezeket? 16 éves fiú vagyok!
2013. szept. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én se bánom mi lesz veled. De azt se bánom, ha nekem kell meghalnom. Én egyszerűen amit eddig láttam a világból (voltak nagyon jó dolgok is) azt mondom,h nekem ennyi bőven elég volt, mert jobb úgyse lesz.
2013. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok. Nem vagy egyedül. 15/L
2013. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!