Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 hete volt a műtétem (circumc...

5 hete volt a műtétem (circumcisio), mikor várható a teljes gyógyulás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval pont 5 hete volt részleges körülmetélésem, és minden szépen zajlik a maga útján! e hétif áztattam folyamatosan kamillában, kenegettem betadine kenőccsel meg babakrémmel, kvázi gondosan ápolgattam a szerszámot...a varratok nagy része már felszívódott, viszont az ödéma még mindig ott van! Igaz már jóval kisebb mint a kezdeti stádiumban, de még bőven ott van a makk mögött az ödémagyűrű...nem érzékeny, a makkom is megszokta már a külvilágot szinte teljesen....viszont aggaszt, hogy az ödéma mikor múlik már el, és mikor vethetem be a szerszámot! Önkielégítés már megy 1-2 hete, de addig nem tudok szeretkezni a barátnőmmel, míg ödémás a jancsi...mondták, hogy a műtét során teljesen összezavartak ott mindent, és h természetes, hogy lassan szívódik fel, de azért már nem bánnám ha a végére érnék ennek a dolognak teljesen... :)

Várom az ÉRDEMI válaszokat! Köszönöm! :)



2017. júl. 7. 14:50
 1/3 A kérdező kommentje:
3 hétig áztattam*
2017. júl. 7. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

elvileg rendbe kellett volna jönni 5 hét alatt.

2017. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, légy türelmes.

Nekem fitymaplasztika után 3 hónap volt, mire azt mondtam hogy jó, ez bevethető. Mondjuk ott nem vágtak, de többet szabtak/varrtak.

2017. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!