Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék javítani a tartáso...

Hogy tudnék javítani a tartásomon? A fejem nagyon előretartom, szinte kinyújtott nyakkal járok.

Figyelt kérdés

Ha kihúzom magam, hátrébb húzom a nyakam, nagyon látszik, hogy ezt erőből csinàlom, és egy idő után fájni is kezd.


Ha építek egy erős hátizomzatot az segíthet?


19F


2017. júl. 10. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, izmokat kell építeni.

De nem az a fontos, hogy nagy látható izmaid legyenek.

Dolgozni kell hátra, vállra, hasra.

Kérj tanácsot egy edzőtől vagy egy gyógytornásztól, aztán már egyedül is csinálhatod a gyakorlatokat.

Nekem régen sokat fájt a hátam, ha hosszabb ideig kellett ülni vagy állni. De amióta edzem, ez megszűnt.

2017. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyógytornát szeretném elkerülni, alig tudtam bejárni heti 3x, és lelkileg sem tett jót, mert szinte csak betegekkel voltam. :(
2017. júl. 10. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy gyógytornára kell járni.

Párszor megmutatja egy gyógytornász, hogy milyen gyakorlatok jók, és utána otthon is tudod csinálni.

És gyógytornász meg már nagyon sok helyen van. Nemcsak az ilyen sulis vizsgálatos. Majdnem minden fitness teremben van már.

2017. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hátúszás! :-)
2017. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!