Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arzén mérgezés? életben...

Arzén mérgezés? életben maradok? a szobámban bezárt ajtó és ablak mellett bentmaradt a légypapír, és az abból származó gázt szívtam egész éjjel és nappal is

Figyelt kérdés

reggel óta hányingerem van izomfájdalmaim, kapar a torkom, gyengének érzem magam és szédülök. arzén mérgezésre gyanakszom a légypapír miatt,

ha így van akár halál is követheti a tüneteket


2017. júl. 10. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy még mindig arzént használnak a gyártás során? Még csak mérget sem, hanem ragasztóanyag van rajtuk. Csak mentális/fantomtüneteket produkálsz a pánik miatt.
2017. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

valójában egyszerűen csak a hőségre gondoltam egészen addig amíg 1 órája nem mondta az egyik barátom hogy ez is lehet, a tünetek előtte is megvoltak.

miből gondolod hogy nem használnak vegyszert?

2017. júl. 10. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem pár termék összetevőit a piacon. Külön le van írva hogy vegyszermentes. Ha ennyire para akkor rákeresel arra amit te használsz.


A barátodnak pedig nincs sok esze. Csak azért mert 90 éve arzénos légypapírral gyilkoltak azóta jó pár technológiai forradalom lezajlott hogy kiiktassanak egy ilyen veszélyes összetevőt és helyette mást használjanak.

2017. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:

Természetesen halál fogja követni, örökké senki sem él.

Arzén már régóta nincs a légypapíron. A régi szép időkben, amikor még volt, is vízbe kellett áztatnia az asszonyoknak ahhoz, hogy a felesleges életük párját eltegyék láb alól.

2017. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, további válaszoknak is örülnék
2017. júl. 10. 20:32
 6/10 Molyember ***** válasza:
Megmaradsz.
2017. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi Molyember
2017. júl. 10. 21:09
 8/10 anonim válasza:
Hipochondriának hívják a betegségedet.
2017. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szólni kellene a Bábolna Bio cégnek, mert nálunk is szokatlanul büdösek az idei kihúzható légypapírjaik.

Nekem először gázolajszagra emlékeztető szagot árasztottak, ami később elgyengült.


Régebben semmi szaga nem volt ugyanennek a terméknek.

Elvileg ezek irtószermentes termékek, biztonsági adatlapjuk sem kell legyen.: [link]


Erről a termékről beszélünk?

[link]

2017. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
Ha ez egy komoly mérgezés lenne, nem írogatnál itt nekünk!
2017. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!