Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem ha esik az...

Nagyon szeretem ha esik az eső. Ez tényleg elmebeteges?

Figyelt kérdés
Főleg most a nyáron. Nem rég volt egy vihar és elmentem otthonról felhuztam egy fullhallgatot és a kedvenc zeneimet hallgattam. Direkt kint altam hogy jól bőrig ázzak és közben ha tudtam dohányoztam. Nagyon nagy vihar volt és nagyon örültem neki. Most meg jött egy vihar éjjel és én kimentem annyira örültem neki nem tudtam aludni mert nagyon melegem volt ahogy hallottam hogy elkezd fújni a szel és szakadni az eső csináltam egy cigit és megint kimentem a kedvenc zeneimel de anyukám 4 perc múlva kiis jött és mondta hogy most menjek be mert olyan vagyok mint egy idegbeteg (18/f)
2017. júl. 12. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elmebeteges, nem kell mindennek ekkora feneket keríteni
2017. júl. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az idegbeteg meg az elmebeteg között hatalmas a különbség.

Hogy mi számít normálisnak, az relatív, de tudd, hogy ezzel nem vagy egyedül, sőt. Az esőt, vihart, szélvihart NAGYON SOKAN imádják. Az esőmániának még tudományos elnevezése is van, de az most nem jut eszembe.

Az eső illata, az esőcseppek kopogása, a bőrig ázás, ezek nagyon sok embert vonzanak. Én is imádom és csak a saját baráti körömből tudok még legalább 3 embert, akik szintén.

A vihar is gyönyörű tud lenni, a felhők, az ég színei, a villámlások, a dörgések... ezekért is rengeteg ember odavan, sok természetfotós kifejezetten a villámokra specializálódik.

A természet ereje könnyen lenyűgözi az erre fogékony embereket.

A cigitől sem leszel elmebeteg, bár én csak akkor gyújtok rá szakadó esőben, ha végképp nincs más lehetőség, merthogy elázik a cigim... :D

Amit nem értek nálad teljesen, az a fülhallgatós zenehallgatás. Imádod a vihart meg az esőt, de nem akarod hallani a hangját? Vagy neked csak a bőrig ázás ennyire vonzó, és közben jól esik depizni a zenéidre?

2017. júl. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nincsenek furcsa gondolataid közben, mint pl. más emberek legyilkolása, akkor ez nem gond, de azért óvatosan. Ha bedugott füllel, szakadó esőben sétálgatsz, főleg este, akkor még bajod is eshet.

+ Ne szívj el egy nap egy doboz cigit, csak mert épp reggeltől esik az eső.

2017. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az.

Én is imádnám, ha most esne, és lehűlne a levegő. :)

2017. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A villámcsapás viszont nem kifejezetten egészséges.

Amúgy én is örülök neki, de csak ha nyár van és éppen dolgozom az irodában.

2017. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!