Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészségügyben szerzett...

Az egészségügyben szerzett rossz tapasztalatok nektek hatással van arra, ahogy civilben viszonyultok az ápolókhoz/orvosokhoz?

Figyelt kérdés
Szóval ha voltak rossz tapasztalataitok, márpedig sokunknak voltak, az hatással van arra, hogy civilben hogy viszonyultok pl egy orvoshoz? Mondjuk ha a randipartnerről kiderül, hogy orvos... vagy a buszon egy orvossal kezdtek el beszélgetni (mondjuk kezdő rezidens) stb? Nem nézitek le őket a rossz tapasztalatok miatt?

2017. júl. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le őket. Max sajnálom őket, hogy mire adták a fejüket(én is eü-s vagyok). Egyébként nem annyira rossz, ha van a családban egy eü-s, mert akkor a protekció útján sok mindent el lehet intézni időben.


Nemrég voltam én is kórházban és nekem pl jó tapasztalataim voltak. Egyedül azt nehezményeztem, hogy nálunk minden olyan gördülékenyen megy, ott meg kínlódni kellett, hogy kiírjanak egy tetves röntgent cd-re, mert csak úgy nem adhatják ki. Pedig tudták, hogy én is velük evezek egy csónakban.

2017. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem eü-sökhöz szólt a kérdésem... Ők elfogultak. Monjuk egy kőműves, ács, ügyvéd, mérnök, tanár stb találkozik egy orvossal a buszon (vagy máshol, de civilben), befolyásolják a rossz EÜ tapasztalatok? Lenézik emiatt az orvost, megvetik? Vagy nem tartják annyira tanultnak? Hogy viszonyulnak hozzá?
2017. júl. 14. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
10%

igen.

sajnos az én tapasztalataim úgy általánosságban borzalmasak. és hát igen, lehetnének kicsit műveltebbek is, én elhiszem h nagyon jól tudja, hány csontunk van, de sokszor olyan alapműveltséghez tartozó dolgokat nem tudnak, h az hajmeresztő.

de nem is ez a fő probléma. a legnagyobb gond az isten-komplexusuk, ami miatt igazából elég nehezen is szocializálódnak.

2017. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!