Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik szerved funkcióját...

Melyik szerved funkcióját erősítenéd ha lenne rá lehetőséged?

Figyelt kérdés

Melyik szerved funkcióját erősítenéd ha lenne rá lehetőséged?


Egyet választhatsz aminek a funkciója legalább részben vegetáció vagy védelmi.


Minden válaszolónak: ( [link]


Csak magyar válaszolóknak: ( [link]


A Kínai orvoslásban bizonyos szervek párban vannak


Tüdő & légző izmok, vastagbél/(Lungs & breathing muscles, Colon):


-Tovább víz alatt maradhatsz és sportolhatsz magas hegymászás hatékonyabban. Dohányosok esetében kevesebb szén lenne a véredben és melegebbnek éreznéd a testedet. Kisesebb esély lenne arra hogy a végtagjaid elfagynak és kevesebbszer csuklanál.


-A táplálékod gyorsabban alakulna székletté. A székleted szárazabb lenne, hasonlóan a kutyákéhoz. Gyakrabban kellene beöntés csinálnod ha anális szexet akarsz kapni higiénikusan vagy az egész fordítottja, (ebben a mondatban állítottak fordítottja) de nem vagyok benne biztos.


Szív & erek, vékonybél/(Heart & Veins, Small Intestines):


-A szíved gyorsabban tud pumpálni, az ereid tágabbak és a szervezeted hatékonyabban van támogatve (vérben oldott anyagokkal). Kisebb esély van arra hogy szívrohamot vagy érelváródást kapsz.


-Több vizet és energiát nyer ki a szervezeted ételből.


Gyomor & Lép/(Stomach & Spleen):


-Agresszívebb savakat és lúgokat is tud kezelni a szervezet elfogyasztva, az emésztő enzimjeid gyorsabban lebontják az ételt.


-Eltávolítja a véred használt részét gyorsabban.


Mandula, Pajzsmirigy & nyirok rendszer/(Tonsil, Thyroid & lymphs):


-A legkevesebbet tudok ezekről, de a manduládat biztos hogy nem kéne kioperálni.


Máj & Epe/(Liver & gall):


-A szervezeted többet használna fel a zsírtartalékaidból, az alkohol és hasonló legális és illegális drogok kevesebb kárt okoznának nagy mértékben fogyasztva.


Vese & Húgyhólyag/(Kidney & Bladder):


-A salakanyagokat gyorsabban eltávolítaná a véredből, az alkoholt is.


-kevesebbszer kéne hugyozni.


Hasnyálmirigy/(Pancreas):


-Több emésztő enzimet képezne.


Bőr, Haj, Körmök, Csontok & Fogak/(Skin, Hair, Nails, Bones & Teeth):


-Ellenállóbb lennél a fizikai sérülésnek és kemikáliáknak, kevesebb okod lenne fogorvoshoz menni, kevesebb hajszálad hullana és töredezne, de a maximális hosszuk alig nőne, viszont hajvágás után gyorsabban nőne. A csontjaid és gerinced kevesebbszer törne (szilánkosra).


Belek/(Guts): Vékonybélre és vastagbélre van osztva az előző kategóriákban.


Más/(Other): Amit nem említettem és nincs köze az eddig említett szervekhez.


Nem választható opciók/(Unavailable options):


Agy(Brian)


Más izmok/(Other muscles)


Pénisz/ Vagina/(Penis/Vagina)


Herék & Prosztata/ Méh és petefészek/(Testicles & Prostate/ Uterus & Ovary)



2017. júl. 15. 00:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Na b+, elfelejtettem a Szemet és fület opcióként megadni. Hátha nem a szexmániások szavaznak az egyéb opcióval.
2017. júl. 15. 01:03
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egyéb kategória a következőket tartalmazza és talán semmi mást.


Szemeid, hogy jobban láss

Orrod, hogy jobban szagolj

Füleid, hogy jobban hallj

Nyelved, hogy jobban ízlelj

A képesség hogy gyorsabban beszélj és immunitás diszlexiára

2017. júl. 15. 01:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a szemem, mert évek óta egyre rosszabbul látok és óriási hátrány, mindenben akadályoz. :(:(
2017. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a szememet, vagy érrendszer (nekem utóbbival nincs problémám, de ne is legyen)


off:

- agyammal meg vagyok elégedve, de észből sosem árt több

- farkammal is meg vagyok elégedve, meg a működésével, nem tudom hogy lehetne jobb, de ha lehetne valahogy miért ne?

- más izmok: hát miért ne?


on:

egészséges vagyok, de a hajam hullik, azzal lehetne valamit kezdeni... bár minden férfi megkopaszodik, legfeljebb van, aki már nem éli meg :-D


amúgy nem fordítok különös gondot az egészségemre (sajnos?), dohányzok is, de régen mikor még nem, vagy alig dohányoztam és a sportdoki rákötött ilyen cuccra, ami mérte mit lélegzek ki-be, akkor elképedt, mert a sportolók közt is ritka volt, akinek a tüdeje ilyen hatásfokkal működik (jól is ment a futás, meg a bringázás hegymenetben is árnyékban 40 fokban)


Piát is gyorsan oldja a májam, nagyon allergiám sincs (van egy valami az utóbbi években, de ritkán jön elő és fogalmam sincs mi okozza), immunrendszerem is erős, ami betegség ledönti a lábáról az egész családot egy hétre, én vagy el se kapom, vagy kialszom másnapra, amúgy is ritkán vagyok beteg


ÓÓóóóó MEGVAN!

A térdem! A térdemnek kéne jobbnak lennie, mert szrráment valszeg' a futástól és a bringázástól, kattog, meg képtelen vagyok térdelni is, meg ha nagyon megerőltetem fáj


de egészségből sosem árt, minden, vagy bármi lehet jobb

2017. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz a részletes véleményt. Jó olvasni.


Eközben...


a csak magyaroknak szánt és csak ide linket szavazásban 2 válasz van a kiírás eleje óta.


Talán valaki ismeri azt, amikor valaki inkább commentel, mint hogy az előírt módon fejezze ki egyetértését.

Mit is mondhatnék erről? Talán inkább semmit mert a kifejtése könnyen negatívba torkollhat.

2017. júl. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!