Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék meggyogyulni?

Hogyan tudnék meggyogyulni?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne, hogy nagyon könnyen fáradok, több mint 2 éve szedek nyugtatot mert, régebb nem tudtam aludni, szoval azota kezelésen vagyok, az orvosok azt mondta még szedjem a gyógyszereket, serouqil szedek, szeretnék már meggyogyulni, egészséges lenni:(
2017. júl. 15. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... én mindenképp utánajárnék - no, nem annál az orvosnál, akik teletömtek ezen szerekkel -, hogy nem lehet-e inkább valami gyógyszermentes terápiával felváltani a kezelést. Ameddig ilyen tudatmódosító antipszichotikumokkal mérgezed magad, addig sehogy nem fogsz normális életet élni.
2017. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyugtató pont fáradtságot, álmosságot okoz, és a seroquel meg egy antipszichotikum, ami még jobban lenyomja a szervezetet. Javaslom, hogy ezt mondd el az orvosodnak is. Ha túl erős/sok neked ez a gyógyszer, akkor célszerű lenne csökkenteni, vagy lecserélni egy gyengébbre. Én sokáig szedtem nyugtatókat szorongásra. Nem voltam feszült, de 16 órákat aludtam, és ébren is úgy mászkáltam, mint egy zombi. Amikor letettem a gyógyszereket, 5 napig nem aludtam, és egyfeszt zsizsegtem, ami nem volt jó, de sokkal jobb, mint feküdni, mint egy zsák krumpli. Önkényesen NE tedd le a gyógyszereket, de beszéld meg az orvossal ennek lehetőségét!
2017. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz
2017. júl. 15. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!