Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 15 évesen...

Normális az, hogy 15 évesen őszül a hajam?

Figyelt kérdés
Már egy ideje mondták nekem többen is, hogy vannak ősz hajszálaim, de én mindig azt hittem, hogy max a hajzselétől néz ki így, de tegnap a fodrász is megerősítette, hogy őszülnek a hajszálaim.

2017. júl. 15. 17:21
 1/6 enes ***** válasza:
44%
Szerintem nem az, én a helyedben orvoshoz fordulnék vele.
2017. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt egy munkatársnőm, 30 évesen már tiszta ősz volt, fehér volt a haja. A töveknél látszott is neki néha, festés előtt. Feketére festette, az volt az eredeti hajszíne, azt mondta.
2017. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Egyik ismerősömnek is őszül a haja 13 éves kora óta, ez egyáltalán nem baj állítólag.
2017. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és fesd be, ha nagyon zavar.
2017. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Egy kivizsgálás nem biztos, hogy árt, DE előfordul olyan, hogy valaki nagyon korán őszül, genetika kérdése.

Van olyan ismerősöm nekem is, aki 10en éves korában kezdett őszülni, akárcsak te.

2017. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkinek. :) Befesteni szerintem még nem fogom, mert egyenlőre nem annyira vészes.
2017. júl. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!