Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete vettem észre mindkét...

Két hete vettem észre mindkét combom belsején egymással párhuzamosan négy vonalkát fehérek és olyan mint ha hegek lennének mitől lettek? 165cm54kg 15l

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
striák szerintem , bőr megrepedezik és kialakul , edzés növés , fogyókúra hatására alakulhat ki.
2017. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:

Stria

[link]


(mondjuk nem bőrbetegség, hanem jelenség)

2017. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először énis ere gondoltam de se nem hiztam fogyni max egy kilót és nem voltak vörösek egyböl fehérek vagy ahogy irták gyöngyházfényüek.
2017. júl. 16. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fogyástól van a legtöbb, gondolom amiatt alakulnak ki, hogy a hízás/fogyás/test változása (főleg serdülőkorban) hatására más irányba és más mértékben feszül a bőr, mint amihez "hozzászokott". Lehet, hogy azért fehérek, mert már régebb óta ott vannak, csak most vetted észre :)
2017. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!