Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jogosítványhoz szükséges...

Jogosítványhoz szükséges orvosi alkalmassági vizsgálaton milyen vizsgálatokat végeznek?

Figyelt kérdés
Tapasztalt válaszadókat kérek.
2017. júl. 17. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
minimum egy vizeletet kérnek(lehet kérnek vérképet is, de tőlem csak vizeletet kértek), aztán mértek vérnyomást, a szemem is megvizsgálta, meg talán még a színlátást is.
2017. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem vérnyomás, és látás vizsgálat volt. B kategóriás jogosítványhoz.
2017. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizelet meg vér? Ugyan már. Csak vérnyomás meg látás vizsgálat lesz.
2017. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak látás és vérnyomás kell. Ne járj úgy mint én akin aranyér és prosztata vizsgálatot is végeztek, és én a hülye még fizettem is érte. Mikor az orvos bejelentette hogy ez következik kőpni nyelni nem tudtam dehát én se tudtam hogy mit szokás ilyenkor vizsgálni így nyilván engedelmeskedtem.


Utólag tudtam meg hogy micsoda tréfa / lenyúlás / aberált orvos áldozata lettem és persze a megaláztatás se maradt el mert ugye elterjedt a kis tőrténet a "kedves" haveromnak köszönhetően.

2017. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az jó, hogy viszont félig süketen meg simán át lehet menni, mert a kutya sem nézi. Bezzeg, ha a látásod 5%-kal rosszabb, már óbégatnak.
2017. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!