Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a torkomban?

Mi ez a torkomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a lenyeg hogy par hete leraktam a cigit... Eleg nehez volt de valahogy sikerult meglennem nélküle, azután észrevettem ezt a torkomban... Nehezen nyelek, gomboc érzet kohogesi inger neha majdnem hányok tole stb.

Mi lehet ez?


[link]



#cigaretta #torok #mandula gegerak
2017. júl. 23. 00:00
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom hogy hasznos lesz e de ha kivulrol a gigád mellett ahol álltalába a pulzust merik a folott ha kemény akkor vagy a mandulad vagy a nyirok csomod gyulladt be nekem surun begyullad es nekem volt olyan eset mikor a beszed alatt majd behanytam es nem birtam enni 4 napig semmit eleg rossz volt
2017. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek itt szóba kerülhet a rák? :(
2017. júl. 23. 00:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, akkod lennének más tüneteid is.
2017. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint például?
2017. júl. 23. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Szoba kerulhet! Birom a hozzaszolokat, kivancsi vagyok hany rakost nyugtattak mar meg aki miattuk nem ment el orvoshoz.

Igen lehet torokrak, mert annak az egyik legkonkretabb tunete a nyelesi nehezsegek es kohoges. Persze remeljuk nem az, mert lehet a manduladtol a pajzsmirigyedig barmi.

Ha a tunetek nem mulnak vagy csak egy kicsit enyhulnek menj el orovoshoz.

2017. júl. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok. Meg annyit hozzatennek hogy nem irod hogy hany eves vagy, sem azt hogy hany evig dohanyoztal.

Mert ha fiatal vagy es csak par ev dohanyzas volt, akkor valoszinuleg mas a baj, de ha 40 felett vagy es tobb mint 10 evig dohanyoztal, akkor sajna igenis van ra eselyed.

Szoval az orvos megmondja, kivanom neked hogy ne legyen semmi komoly baj.

2017. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok es kb. 1 évig napi 1-2 2-3 szál.. Ebben az esetben is fennáll az esélye?
2017. júl. 23. 02:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor kevesbe, mondhatni irodalmi ritkasag, de azert meg kellene nezni. Mert ha nem is torokrak a dohanyzastol, de valami masfajta daganatos elvaltozas lehet aminek nincs koze a dohanyzashoz.
2017. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!