Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már pattanás a fületekben...

Volt már pattanás a fületekben? De úgy egész bent, amit ha kinyomtatok befelé (is) kidurrant belőle.

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt sajnos, rohadtmód fájt.
2017. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt. Nem jött belőle sok cucc, de eszméletlenül fájt.
2017. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt, én gyufaszálra tekertem vattát, bemártottam jódba és azzal kenegettem párszor, ez szépen levitte.

Nyomkodni fülben tilos! Nagy baj lehet belőle, olvass csak utána. Ha nagyon nem múlik, akkor inkább fülészetre menj.

2017. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tartod eléggé tisztán a füledet. használj sprayt, vagy a fültisztító vattára csepegtess teafa olajat, az leviszi a pattanásokat.
2017. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Volt kamaszkoromban, a legelsőt anyám kinyomta, azt hittem ott pusztulok meg. Utána is volt pár de azt nem mondtam el neki, nehogy nyomkodni kezdje, el is múltak maguktól.
2017. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!