Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánrendelésen mennyit...

Magánrendelésen mennyit tartasz reális időnek várni pl. fogászaton vagy nőgyógyászaton?

Figyelt kérdés
A barátom most mesélte hogy 7 órán át várt míg bejutott a magánfogorvoshoz nagyon éhes volt, időpontot nem lehet kérni. Én sztk-ba járok de ennyit még ott sem kell várnom.
2017. júl. 27. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Én ezt a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtam volna azon belülis a megcsalás témakörbe.
2017. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Professzionális (drága) magán fogorvosnál nem kell várni.
2017. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a párom,a barátom. És tuti, hogy ennyit kell várni mert mástól is hallottam már.
2017. júl. 27. 20:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez drága fogorvos nem olcsó.
2017. júl. 27. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem az időponton felül maximum 15-20 percet szoktak várakoztatni.(magánfogászat + fogszabályozás)
2017. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál semennyit, ott mindig időpontra megyek, nőgyógyásznál 15-20 percet, kivéve, ha pont kifogom mikor megy szabadságra, mert akkor mennek hozzá a legtöbben, így volt, hogy 2 órát is vártam már.
2017. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk is sok magánrendelőben (nőgyógyász, fogorvos, radiológus, stb) előfordul, hogy nincs időpont, csak érkezési sorrend.

előfordul az is, hogy vársz a nőgyógyászra 3-4 órát, amikoris összepakol és megy szüléshez.


én nem járok magánrendelésre, csak kórházban. van olyan orvos, akire így is kivárom az 5-6 órát, mire sorra kerülök (nincs időpont, előjegyzés nála, de megéri), máshol, ahol időpont van, szerintem cca 1 óra csúszás belefér (magánorvosnál is)

2017. júl. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Max 15 perc tartható elfogadhatónak. Az olyan töketlenhez, aki meg arra nem képes, hogy előjegyzést vezessen, biztos, hogy nem megyek.

Az egyik fő ok, ha valaki magánhoz akar menni, hogy ne kelljen ott lesni jó hosszan, bizonytalan ideig.

2017. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem hogy lehet úgy elmenni magánrendelésre hogy nincs is időpont. Nem tudom melyikhez mentetek, nekem a budai egészségközpontban voltak magánrendeléseim de mindenhez időpont volt, és 10-20 percnél tovább SOHA nem vártam többet. Ott még fizetnem sem kellett mert elküldött máshova az orvos vizsgálatra.
2017. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!