Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remeg a kezem. Mi lehet ennek...

Unikornis123 kérdése:

Remeg a kezem. Mi lehet ennek az oka kellene tennem valamit?

Figyelt kérdés

Először mikor feltűnt, hogy remeg a kezem csak azt hittem, hogy túl erőltettem és nem is volt mások számára annyira feltűnő ezért nem is nagyon foglalkoztam vele.

Ez a kézremegés nem nagyon múlik sőt már kezdem látni mikor jön ki és ez nem túlerőltetésről van szó. Akkor fordul elő mikor számomra új emberrel kell kommunikálnom vagy egy valami eddig általam nem ismert helyen kell intézkednem, még akkor is ha csak egy doboz festéket kell vegyek. Ezekből kifolyólag gondoltam arra, hogy stresszes vok és ráparázok a dolgokra és azért remeg a kezem, de előfordult már úgy is, hogy teljesen nyugotnak éreztem magam vásárlás közben ennek ellenére is úgy remegett a kezem, hogy ez a körülöttem lévő embereknek is feltűnt.

Mi lehet az oka annak, hogy ilyen szinten remeg a kezem? Valami pszichés probléma vagy egyszerűen vérnyomás? (De ha nyugotnak érzem magam akkor nem hinném, hogy magas vérnyomás.)

27/f

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 29. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a háziorvosoddal, hogy ő mit javasol. Gondolom elsőül a cigi meg a pia mellőzését. Neurológus meglátogatását. Szal van kiút. Saját tapasztalat.
2017. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2017. júl. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!