Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak meg? 25 éves...

Hogyan hízzak meg? 25 éves srác vagyok 172cm és 50 kg.

Figyelt kérdés
egézségemmel nincs semmi baj,a vérképem is teljesen jó,sosem voltam kövér mindíg is nagyon vékony voltam(már alkatomnál fogva is)étvágyam van szeretek enni!!létszi segítsetek köszi!
2008. okt. 18. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Egyél kalóriagazdag ételeket pl. szalonnát, húsféléket, sóletet..., de azért ne feledkezz meg a főzelékekről, gyümölcsökről sem, mert a szervezetnek szüksége van a sokoldalú tápanygbevitelre.

Szerintem, ha nem érzed magad rosszul fizikailag a bőrödben emiatt, akkor ne akarj túlságosn erőltetve változtatni magadon(Ha elhízol, az már sokkal károsabb az egészségre és a kilókat elég nehéz leadni a későbbiekben)! Azt, hogy mások mit mondanak rólad ez miatt, azt engedd el a füled mellett! A sovány ember életkilátásai mindig jobbak, mint egy kövérebbnek!!! (Kevesebb az esélye a szív és érrendszeri betegségeknek, izületi problémáknak, mozgásszegénységnek stb.) Szerintem , ha kondizni, v. sportolni mennél akkor jársz a legjobban, mert biztos nem hízol el, de felszedsz pár kg izmot.

2008. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Ne hízni akarj, hanem az izomtömeget növelni. Neked erősítő, izomnövelő testmzgást kell végezned, ehhez megfelelő táplálkozással.
2008. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!