Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? Bármennyit...

Hogyan hízzak? Bármennyit eszek nem hízok.

Figyelt kérdés
21/F vagyok elég magas és csak 66kg.Meló miatt nemtudok kondiba járni max 1órát naponta de nemhiszem hogy elég lenne.Sajnos a család is ilyen vékony,hogyan tudnék hízni intenzíven?Tömegnövelőket ha szedek magába meghízok?Légyszives adjatok tanácsokat mert elvagyok keseredve
2011. ápr. 24. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Zsíros ételeket egyél egy nap minimum 4-szer és amennyi csak belédfér.Ha nem segít akkor ezt a műveletet végezd tömegnövelőszerekkel együtt.Valahogy csak sikerülni fog.
2011. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne hízni akarj, hanem izmosodni, tömegnövelőt ne tömjél magadba... Vagy, fogadd el, hogy ilyen vagy és örüljél. Jobb, mintha egy kövér állat lennél.
2011. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy nemtudom elfogadni magam minimum 10kg kéne rám hogy normálisan nézzek ki.Szal akkor tömegnövelő mellé még zabáljak?Azthallottam hogy nincs értelme mert ugyis kisz*rom a felesleget szal ugyanaz mintha nem ennék semmit.Kérlek segítsetek hogy nyáron ne csontváz legyek
2011. ápr. 24. 18:20
 4/9 A kérdező kommentje:
De először híznom is kell mert a csontból nem tudok izmot varázsolni.
2011. ápr. 24. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
egyél szénhirátdús kajákat, normálisan és kéne menned edzeni is... ha pedig nem érsz el olyan eredményeket amilyeneket akartál, akkor kénytelen vagy elfogadni magad... de akkor is változni fogsz valamennyire ha ezt csinálod :)
2011. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna a kérdést. 196körül vagyok és 70 kg. tömegnövelő sztem nem éri meg, nyárra segít felszedni pár kilót, de utána leadod úgyis. ha van pénzed akkor inkább vegyél csirkét meg rizst és próbálj minden nap azt enni. meg persze mást is, de csirke+rizs attól fogsz hízni, nem a zsíros kajáktól... és ha van szabadidőd akkor kondizz is. meg multivitamint is szedj.

én most így próbálok hízni. minden nap megvan a csirke+rizs adagom, 2szer is többnyire.

am ha rájössz egy jobb megoldásra szólj azért lécci =D

mindenesetre sok sikert

20f

2011. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: kössz a hozzászólást,Megpróbálom azért tömegnövelő +csirke+rizs 2 hónapig betegre eszem magam azt szólok ha segített.Nem vesztek semmit csak pénzt :D
2011. ápr. 24. 18:45
 8/9 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok, semmitől nem tudok elhízni, semmi felesleg nincs rajtam. Egy ideje rendszeresen (min. heti 3x) eljárok futni (kb. 25 percet). Ha elég intenzíven csinálja az ember, és nem csak kocog, akkor megjön az étvágya rendesen, és mennek fel azok az izomkötegek. De mellette ugyanúgy kell gyúrni is, hogy felsőtestre is erősödj. 20 perc intenzív futás és 40 perc gyúrás egy héten háromszor + amikor tudsz, egyél húst, és szépen lassan jönnek majd azok a kilók. De a lényeg a rendszeresség, hogy soha ne hagyj ki egy edzést sem, mert azzal egy hét munkáját teheted tönkre!


Gyúrós oldalakon olvastam, hogy állítólag az alvás is sokat számít. Ha nem alszol eleget, a szervezeted nem tudja beépíteni a tápanyagot, és nem fog olyan ütemben nőni az izomzatod, mint kéne. Tehát 3 tényezőt kell figyelni (gyúrás+kaja+alvás).

2011. ápr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Helló! Tudom hogy már késő és lehet hogy már nincs gondod ezzel,de ha még is akkor adok egy tippet ami 100%!

Igen,egyél sok zsíros ételt,és mindenhez egyél KENYERET!

Ha tudsz leveshez is egyél KENYERET,kb egy nap 10-11 kenyeret egyél,de ha nem tudsz akkor 5-6ot minimum!

Hidd el segíteni fog!!

2013. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!