Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez meg termeszetes hajhullas?

Ez meg termeszetes hajhullas?

Figyelt kérdés

Akarhanyszor beleturok a hajamba, mindig ottmarad egy ket szal a kezemben, de ha megprobalom nem turkalni akkor is neha 1-2 hajszalat latok lehullani a szemem elott...es ez meg csak az amit eszreveszek, kitudja mennyi az amit nem. Tegnap megmostam a hajam, hajmosas utan megtoroltem, majd beleturtam es kb 7-8hajszal maradt a kezemen...ma reggel a frissen mosott hajamat igazgattam es szamoltam hogy osszesen 16hajszal maradt a kezemen. A hajam olyan hogy oldalt hatul rovid, felul hosszu, tehet azt hogy oldalt meg hatul hullik e azt nem is latom.


Volt osztalytarsam, aki kopaszodik, neki azt tanacsolta a fodrasz hogy vagasson rovid hajat, akkor szellozik a fejbore es nem fog kopaszodni, ez igaz? Csak mert akkor en is felul levagatom...oldalt 2mmes ahajam felul meg 20-25(ti pawa hajnak mondanatok)

Szerintetek ez kopaszodas vagy meg termeszetes? Es ha kopaszodas, akkor mit csinaljak?


2017. aug. 1. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Felul 20-25 centi, nem mm.
2017. aug. 1. 10:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még természetes. Nekem főleg tavasztól őszig nagyon hull, hajmosás után egy marékkal dobok ki hajat a szemetesbe.
2017. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es te ferfi/no vagy? Csak mert az sem mindegy szerintem...en Ferfi es azert ott jellemzobb a kopaszodas. Amugy koszi a valaszod.
2017. aug. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!