Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja táppénze...

Több mint egy hónapja táppénzen vagyok. Eddig még nem adtam le semmilyen papírt, mert az orvosomtól nem kaptam. Most hívott a főnököm, hogy két hetente le kellett volna adnom papírt, mert így nem tudnak elszámolni. Most akkor nem kapok majd pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval a héten már nem tudok bevinni papírt, mert ma már nincs orvos, aztán még mennem kell másik orvoshoz is, szóval leghamarabb a jövőhéten tudom bevinni a papírokat. Az világos, hogy az elszámolásról a múlt hónapra lemaradok.. de attól még később is el kellene tudniuk számolni, nem?! Úgy értem, ha egyszer táppénzen vagyok, akkor azt ki is kell fizetniük, akkor is ha nem az adott hónapban viszem be a papírokat.
2017. aug. 2. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem adsz le táppénzes papírt, nincs mi alapján bérszámfejteni, ergo nem kapsz pénzt :/

Majd akkor kapod meg (visszamenőleg is), amikor leadod a papírodat.

2017. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól elszúrtad. Az orvos nem csak úgy osztogatja a tp papírt, kérni kell. Van a munkáltatódnál TB kifizetőhely?
2017. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor, ha későn adom le attól még megkapom a pénzt, csak 1-2 hónappal később.. ugye?
2017. aug. 2. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg fogod kapni a pénzt, amint a papírokat leadtad.
2017. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm!! :)
2017. aug. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!