Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Megfogok halni?

SOS! Megfogok halni?

Figyelt kérdés
Aktil dou-t kezdtem ma szedni. Délben vettem be. Most megettem 4 csokit, amiben valószínű alkohol van. Most mi lesz?
2017. aug. 4. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az az Aktil dou? Ha nincs benne arzén, vagy cián, akkor valószínűleg nem fogsz meghalni.
2017. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az duo csak elírta


[link]


nem fogsz meghalni. csak lehet, kicsit kiüt.

2017. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de még azt se

most mér fél üt, azóta négy és fél óra eltelt.

2017. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fél öt bocsi:)
2017. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Aktil duo*


Tetraciklin antibiotikumok lebomlását ugyanígy gyorsítja, ezért az antibiotikum hatása csökkenhet vagy megszűnhet, ezért nem szabad velük alkoholt fogyasztani.


Más gyógyszerek, mint például a baktériumellenes metronidazol az alkohol lebomlásába avatkozik be. Megakadályozza az alkohol teljes lebomlását, és felszaporodik az az anyag, ami a másnaposságot okozza. Szédülés, rosszullét, hányás lehet a következmény, ezért szigorú alkoholmegvonás szükséges metronidazol szedésekor. Egy konyakmeggyet sem ajánlott fogyasztani, és ez a gyógyszer vaginális alkalmazása esetére is vonatkozik.



Ezt találtam házipatikán, akkor semmi bajom nem lesz. Köszönöm a válaszokat.

Bocsánat, de én mindig csak azt hallottam, hogy szigorúan tilos és most a szivbajt kaptam el. Teljesen elfelejtettem hogy szedek.

Köszönöm mégegyszer.

2017. aug. 4. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!