Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül lenyelt latrigil....

Varga_Mimi2000 kérdése:

Véletlenül lenyelt latrigil. Lehet belőle komolyabb probléma?

Figyelt kérdés
A hányingercsillapítót kerestem, és nem tudtam melyik az, és véletlenül a latrigilt vettem be. Az interneten riasztó dolgokat találtam a túladagolásról. Nem hinném hogy túladagoltam, csak azt írják, hogy a korhatár 18+. Én meg 16 vagyok. Holnap megyek nyaralni. Úgy tudom, hogy ez bipoláris zavarra is jó. Akkor is bajom lehet belőle, ha abban szenvedek? Először veszek be ilyen gyógyszert. Nem szeretném elmondani a szüleimnek.

#gyógyszer #latrigil #lamotrigil
2017. aug. 5. 05:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Kerlek, ha lehet gyors válaszokat. Nagyon félek
2017. aug. 5. 05:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hánytattad meg magadat? Most már mindegy, eltelt egy óra, már rég felszívódott.
2017. aug. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom te hol olvastad, de én a neten a betegtájékoztatóban azt láttam, hogy 12 éves kortól lehet szedni, de még előtte is kiegészítésként. Elég sok mellékhatása van,de valószínűleg egy szemtől semmi bajod nem lesz. Talán igyál sok vizet, hamarabb kiürül. (Ebben a melegben amúgy sem árt)

Ha eddig nem lett bajod, már nem lesz.

De mielőtt bevennél egy hányingercsillapítót, nézd meg szedhetők-e együtt.

2017. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt néztem, bár nem írtad hány mg.

2017. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lett bajod?
2017. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szédültem tőle. Semmi különösebb dolog nem történt. Azért köszi a válaszokat ;)
2017. aug. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!