Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt a karommal? Reggel...

Mi történt a karommal? Reggel felkeltem, és nem tudtam mozgatni!

Figyelt kérdés
Mikor felkeltem, rendellenes pórban volt a fejem mellett. Felekartam emelni, de nem tudtam. Iszonyatosan fájt. Azt gondoltam, biztos elaludtam és elvan zsibbadva. Megragadtam a másik kezemmel és megemeltem. Továbbra sem tudtam irányítani, és teljesen érzéketlen volt. Nem éreztem rajta, hogy fogom. A következő sokk akkor ért, mikor az alkalom hirtelen lefelé ívelt. Hogy is mondjam...ahogy tartottam, felfelé nézett az alkarom, de aztán meggondolta magát és magától lefelé esett. Olyan volt, mintha nem is az én karom lenne. Bepánikoltam, úgy gondoltam, a vérkeringésemmel történt valami és masszírozni kezdtem. Végül fokozatos vissza nyertem az irányítást és éreztem a karomat. A vállamtól lefelé zsibbadt el. Nagyjából egy órát aludtam abban a pózban. A karomon nem volt semmi, ami elzárná a vérkeringést.

2017. aug. 5. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Elfeküdted. Teljesen egyértelmű.
2017. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ennyire??? Hogy nem tudtam mozgatni, nem éreztem és magától eldőlt?
2017. aug. 5. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A párom is így járt egyszer, nem tudta mozgatni, nem érezte. Sajnos néha ez előfordul, de ha most már tudod mozgatni, és érzed, akkor nem kell aggódni, minden rendben.
2017. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtatást :) Nem érzem úgy, hogy bármi baja is lenne mostmár :)
2017. aug. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!