Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az érfelvágás mennyire fájdalmas?

Az érfelvágás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

És sokáig fáj?

Egyszer tollal átszúrtam a karom, a csukló alatt, a toll beletört és nem fájt, csak fura, feszítő érzés volt.

Viszon ha késsel vágom, az azért szokott pl. ujjnál véletlenül...szóval milyen érzés lenne?



2017. aug. 5. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
fáj! sőt még utána hogy fog fájni a pszichiátria zártosztályon való üdülés öngyilkossági kísérlet miatt
2017. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Az 1. válaszoló tökéletesen összefoglalta a lényeget. Nem is fűznék hozzá mást.
2017. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Inkább konkrétan az érzésre lettem volna kíváncsi, bár lehet butaság rákérdezni, mert ahhoz először csinálni kell.


A zárt osztállyal meg lehet nem kéne viccelni, legalábbis nem ebben az országban, ahol a kezelés abból áll, hogy az ápolók összeverik a betegeket, mert frusztráltak vagy ahol a kórház úgy néz ki, mintha egy indiai putriba ugranánk át.

De bizonyára sok emberen segítenek...

2017. aug. 5. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve nem vágom magam, előtte évekig.

Nekem mikor csináltam, soha nem fájt, mert termelődött az adrenalint (ha meg nem, akkor nagyon fájt, úgyhogy gyorsan csináltam, csak addig fájt, amíg bennem volt a penge, aztán egy időre elmúlt), sőt, még jó érzés is volt, ahogy kifolyt a vér.

Később pedig csípett a vágás, ahogy gyógyult, feszült, érzékeny volt, ha valami hozzáért.

2017. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a rendes választ.
2017. aug. 5. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Meg ne próbáld!
2017. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak érdeklődök.
2017. aug. 6. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!